Kamil Gardzielik vs Damian Mielewczyk. Gala Friday Boxing Night już 4 maja

Już niebawem Kamil Gardzielik wróci na ring. Stoczy on swój ósmy zawodowy pojedynek. Tym razem jego przeciwnikiem będzie Damian Mielewczyk. Zapraszamy do kibicowania za niespełna trzy tygodnie podczas gali Friday Boxing Night.

 

 

Kamil Gardzielik weźmie udział w Gali Friday Boxing Night. Wydarzenie odbędzie się 4 maja o godzinie 19.00 w Hali Sportowej Sokolinia w Kościerzynie, niedaleko Gdańska. Sportowcy stoczą tam osiem pojedynków zawodowych. Wśród walczących znajdzie się między innymi Kamil Gardzielik, który do tej pory wygrał wszystkie swoje walki. Należy nadmienić, że pojedynek z zawodnikiem z Tczewa Damianem Mielewczykiem będzie jednym z głównych podczas gali.

Wydarzenie z całą pewnością zasługuje na uwagę. Transmisja z Gala Friday Boxing Nightw PolsatSport.

Bilety dostępne są tutaj:

http://www.eventim.pl/friday-boxing-night-2018-bilety.html?affiliate=PLE...

Już niebawem dowiemy się czy Kamil Gardzielik wygra z doświadczonym zarówno w walkach amatorskich, jak i zawodowych rywalem.

Trzymamy kciuki!
 

 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2021 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja