Trampkarz młodszy remisuje w Kramsku

Remisem 1:1 zakończyło się sobotnie spotkanie Tura w Kramsku z miejscową Wartą. Jedyną bramkę dla naszej drużyny zdobył Mateusz Lorens.

Mecz był rozgrywany na fatalnym boisku, które było bardzo grząskie i nierówne. Zawodnicy obu drużyn skupiali się przede wszystkim na tym, aby nie stracić równowagi, a w grze było dużo niedokładności. Szybciej do tych warunków przystosowali się gospodarze, którzy już w 3 minucie objęli prowadzenie po złym wybiciu piłki przez naszego obrońcę. Stracona bramka zadziałała mobilizująco na nasz zespół, który od tego momentu prowadził grę i raz za razem stwarzał zagrożenie pod bramką przeciwnika. Niestety mimo wielu dogodnych okazji do zdobycia bramki TUR przegrywał do przerwy. Po zmianie stron już po kilku minutach doprowadziliśmy do wyrównania. Bramkę wyrównującą po podaniu Adama Oleksego zdobył Mateusz Lorens. TUR ciągle atakował jednak brakowało większej precyzji pod bramką przeciwnika. Zawodnicy z Kramska ograniczali się jedynie do przerywania akcji i momentami wręcz brutalnej gry. Niestety mimo znacznej przewagi naszego zespołu mecz zakończył się podziałem punktów.

Skład Tura: Kamil Ślusarek, Kacper Chruściński, Miłosz Maciejewski (kpt), Filip Staszak, Norbert Jacaszek, Franciszek Tomaszak, Jakub Kotoński, Nikodem Marciniak, Adam Oleksy, Piotr Kubka, Kacper Kałużny oraz Adrian Korzepa, Błażej Potasiński, Dominik Zub, Filip Kurek, Aleksander Robak, Kamil Krotowski, Mateusz Lorens.

Trener: Bartosz Grabowski

Następne spotkanie zespół rozegra w najbliższą niedzielę w Turku o godzinie 13:30. Przeciwnikiem będzie Olimpia Koło.