MGKS „Tur 1921” Turek wygrywa z drużyną Polonia Leszno

Wynikiem 1:0 zakończył się mecz pomiędzy drużynami MGKS „Tur 1921” Turek, a Polonia Leszno. Turkowianie od samego początku meczu, który odbył się na Stadionie 1000- lecia w Turku mieli przewagę. Ostatecznie zwycięskiego gola strzelił Igor Witczak.

-Pierwsza połowa była bardzo wyrównana. Drużyna gości oddała dwa groźne strzały. My też daliśmy swoje strzały z dystansu. Ciężko było się przedostać przed pole karne rywala, bo przeciwnicy bardzo dobrze ustawiali się i bronili. Pierwsza połowa była bardzo zorganizowana taktycznie. Nikt nie chciał wyjść dalej, było ciężko rozgrywać piłkę środkiem boiska i musieliśmy się bardzo mocno skupić, by grać skrzydłami, bo przeciwnicy na to nie pozwalali. W drugiej połowie zdecydowanie zasłużyliśmy na zwycięstwo. Byliśmy podobnie, jak w poprzednim meczu zdecydowanie lepsi. Stworzyliśmy sobie kilka dobrych sytuacji. Zdecydowanie zdominowaliśmy przeciwnika pod względem fizycznym, taktycznym i bramkę, którą zdobyliśmy to była zasługa całego zespołu. Cieszymy się z tego, że wygraliśmy ten mecz i zdobyliśmy kolejne punkty też u siebie co jest ważne- podsumował mecz trener Dawid Jóźwiak.