Władysławów: Wręczono nagrody w konkursie plastycznym „Zapobiegajmy pożarom”

Ponad 340 pracy z całej Polski wpłynęło na konkurs plastyczny „Zapobiegajmy pożarom”. Wśród nagrodzonych - zarówno na etapie wojewódzkim, jak i na szczeblu centralnym nie zabrakło mieszkańców powiatu tureckiego.

Okazją do wręczenia nagród laureatom etapu wojewódzkiego i centralnego była powiatowa narada jednostek OSP w Chylinie. Jak podkreślano, powiat turecki wyróżniał się pośród innych powiatów z Wielkopolski - w każdej z sześciu kategorii wiekowych znalazły się prace mieszkańców naszego powiatu i w każdej kategorii znalazły się prace, które zasłużyły na uznanie jury. Na szczeblu centralnym nagrodzona została praca Wiktorii Kornackiej.

W poszczególnych kategoriach wiekowych nagrody otrzymali także: Julia Fornalczyk, Daniela Świtalska, Oliwia Dulin, Wiktoria Stolarek, Sara Spychalska, Justyna Orligóra, Jakub Koptyka, Magdalena Ćwiklińska, Nikola Łagoda, Karol Światłowski i Mirosław Raźniak.
 

 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2024 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja