Młodzik Starszy zagrał z Olimpią

29 kwietnia drużyna młodzika starszego pojechała do Koła na mecz ligowy z tamtejszą Olimpią. W pierwszej połowie podopieczni trenera Malińskiego spisali się poniżej swoich możliwości i przegrywali do przerwy 2:0.

Pomimo słabszej postawy w pierwszej odsłonie spotkania, drużyna Tura miała kilka okazji bramkowych, których  niestety nie udało się zamienić na gola. W drugiej odsłonie meczu turkowianie wskoczyli na wysokie obroty i niemal przez cała drugą połowę spotkania atakowali na bramkę gospodarzy. Efektem frontalnych ataków Tura były bramki strzelone przez Gabriela Janika oraz Kacpra Pietraszka. Mimo kilku kolejnych okazji do zdobycia bramki przez młodych turkowian mecz zakończył się wynikiem 2:2. Najbliżej zdobycia gola na wagę 3 punktów była Magdalena Filipiak, jednak jej atomowe uderzenie wylądowało na poprzeczce gospodarzy. Drużyna po raz kolejny była wspierana przez liczną grupę kibiców, za co serdecznie dziękujemy. Kolejne spotkanie drużyna młodzika rozegra w środę 2 maja z Sokołem Kleczew (w Turku o 11:00) a następne w piątek 4 maja w Koninie (17:30).

Olimpia Koło - Tur Turek 2:2 (2:0)
2:1 Gabriel Janik
2:2 Kacper Pietraszek