Tuliszków: Niebawem utrudnienia w ruchu. Rusza remont parkingu przy urzędzie

Siedem firm złożyło oferty związane z budową parkingu przy Urzędzie Gminy i Miasta w Tuliszkowie w ramach realizacji zadania  publicznego na zadania pod nazwą: „Budowa dróg i parkingów wraz z odwodnieniem przy UGiM w Tuliszkowie w związku z przebudową drogi krajowej nr 72 Konin – Tuliszków – Uniejów, etap II”. Inwestycje zrealizuje firma KOLBET sp. z o.o. w Policach Średnich gmina Kościelec.

Cena oferty złożonej przez firmę Kolbet wynosi 380.324,47 zł brutto. Najniższą cenę zaproponowała firma PRI z Turku, proponując 232.720,45 zł. Była to najniższa spośród złożonych ofert- największa wynosiła 415.333,69 zł, jednak została odrzucona ze względu na rażąco niską kwotę, dlatego firma sama wycofała się z przetargu.

Jak poinformował burmistrz Grzegorz Ciesielski, podczas obrad minione sesji rady Miejskiej, która odbyła się w 18 sierpnia inwestycja ruszy już niebawem.

Remontem, który zakłada modernizację nawierzchni, jak również budowę odwodnienia objęty będzie cały plac parkingowy znajdujący się wokół placówki urzędu.

- Przebudowa parkingu będzie wiązała się z utrudnieniami w ruchu, dlatego proszę o wyrozumiałość i cierpliwość, na ten czas będą wydzielone miejsca parkingowe na  innym terenie- powiedział Grzegorz Ciesielski.

Remont parkingów potrwa około dwóch miesięcy.

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2022 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja