Tur Turek zagrał z Wartą Kramsk

We wtorek 29 maja drużyna młodzika starszego Tura Turek pojechała do Kramska, aby zmierzyć się z tamtejszą Wartą. Zawodnicy MGKS-u od pierwszych minut zdominowali zespół gospodarzy, tworząc sobie wiele sytuacji bramkowych. 

Pierwszą bramkę strzelamy po kapitalnej akcji Adama Oleksego, który minął kilku zawodników Warty i zagrał piłkę do Kacpra Chojnackiego, który pewnym strzałem otworzył wynik spotkania. Po bramce obraz meczu cały czas wyglądał tak samo, Tur na dobre zagościł pod bramką gospodarzy, którzy nie mogli wyjść z własnej połowy. Niespodziewanie, kilka minut przed końcem pierwszej połowy Warta stworzyła sobie jedyną sytuację w pierwszej połowie, niestety dla nas napastnik gospodarzy uderzył z dystansu i ustalił wynik do przerwy na 1:1. Po przerwie Tur znów ruszył do frontalnych ataków, czego efektem gol Marcela Czapnika na 2:1. Gospodarzom szybko jednak udało się wyrównać po rzucie wolnym. Bramka Warty zadziałała na zawodników Tura niczym płachta na byka, którzy w końcu zachowali zimną krew pod bramką przeciwnika. Czego efektem były kolejne bramki autorstwa Czapnika, Oleksego A, Skopińskiego oraz Warzycha. Podsumowując podopieczni trenera Macieja Malińskiego zdeklasowali rywala wynikiem 6:2. Kolejne spotkanie drużyny już w sobotę o 11 w Turku, gdzie podejmiemy SKP Słupca.

Skład Tura :
Jarek, Olejnik- Pietraszek, Adamczyk, Lament, Czapnik, Zioła, Skopiński, Oleksy C, Oleksy A, Filipiak, Chojnacki, Janik, Litwin, Warzych, Kubka, Skopiński, Dąbkowski.

0:1 Kacper Chojnacki (Adam Oleksy)
1:2 Marcel Czapnik
2:3 Marcel Czapnik (rzut wolny)
2:4 Adam Oleksy (Tobiasz Adamczyk)
2:5 Jakub Skopiński (Adam Oleksy)
2:6 Szymon Warzych (Wiktor Olejnik)
 

 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2021 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja