Gm.Turek: Ach, co to był za festyn!

Dzięki zaangażowaniu Rady Rodziców, Pani Dyrektor, Nauczycieli, a także dzięki wszechstronnym umiejętnościom uczniów oraz ich rodziców, 30 maja br. została zorganizowana nietuzinkowa impreza plenerowa z okazji ,,Dnia Rodziny”.

Zgromadzonych gości przywitała pani dyrektor Iwona Chrzęściewska oraz uczniowie Filip Jarek i Weronika Gadomska.

Bogaty zestaw atrakcji przyprawiał o zawrót głowy. Było coś zarówno dla ciała, jak i dla ducha. Spragnieni przeżyć artystycznych podziwiali efektowne występy uczniów. Po części artystycznej na dzieci czekały dmuchańce, animacje i konkursy. Warto wspomnieć o kąciku technicznym, który prowadził Jakub Grzelak. Niewątpliwą atrakcją festynu był wóz strażacki OSP w Cisewie. Zestaw sportowych niespodzianek z pewnością zadowolił każdego.

Życzmy sobie, abyśmy za rok spotkali się na takiej samej uroczystości, ponieważ w tym roku bawiliśmy się wybornie. Było wesoło, miło, smacznie, zdrowo i kolorowo, po prostu rodzinnie.

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2022 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja