Wideo: Ulewa pokrzyżowała szyki podczas Dni Turku i Gminy Turek. Koncert Margaret przerwany, występ Highwave odwołany

Sportowo i rozrywkowo wyglądała niedziela w Turku. Miało być jeszcze bardzo muzycznie, ale ulewny deszcz sprawił, że koncerty Margaret i Highwave trzeba było odwołać. Dżem zagra zgodnie z planem. 

Od rana w siatkówce plażowej rywalizowali juniorzy, dostarczając sportowych emocji, a popołudnie należało już do wszystkich, którzy chcieli spędzić niedzielę w rozrywkowej atmosferze. Wszystko za sprawą odbywającego się już po raz drugi Pikniku Budżetu Obywatelskiego, podczas którego można było bliżej przyjrzeć się idei przedsięwzięcia i proponowanym projektom. Wręczono także stypendia burmistrza Turku oraz wójta Gminy Turek. Wiele emocji budził mecz bumper ball. Samorządowcy zagrali z przyjaciółmi MGKS Tur 1921 Turek. Ostatecznie samorządowcy przegrali z rywalami wynikiem 2:3.

Niestety – popołudniowa ulewa sprawiła, że większość publiczności zdecydowała się na powrót do domu. Deszcz zalał również sprzęt muzyczny skutecznie uniemożliwiając występy Margaret i Highwave. Znana i lubiana przez wszystkich Margaret do Turku dotarła jednak musiała szybko przerwać występ. Mimo tego uało się naszej redakcji zamienić kilka słów z wokalistką i autorką piosenek.

Już niebawem zapraszamy do obejrzenia materiału wideo.

Zapraszamy!
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2021 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja