400 tys. zł na realizację zadań publicznych od województwa. "Kawęczyńskie Forum Rodziców" oraz "Koniczynka" z dotacjami

Już jutro członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego Maciej Sytek podpisze z organizacjami pozarządowymi z subregionu konińskiego umowy na realizację zadań publicznych Województwa Wielkopolskiego w dziedzinie edukacji. Wsparcie otrzymają między innymi Stowarzyszenie "Kawęczyńskie Forum Rodziców" w Kawęczynie oraz Stowarzyszenie "Koniczynka" w Władysławowie.

8 czerwca o godz. 12.30 w Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Koninie przy ul. Sosnowej 14, Maciej Sytek, członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego podpisze z organizacjami pozarządowymi z subregionu konińskiego umowy na realizację zadań publicznych Województwa Wielkopolskiego w dziedzinie edukacji. Wsparcie dla przedsięwzięć wyłonionych w ramach otwartego konkursu ofert przyznał Zarząd Województwa Wielkopolskiego.

Na realizację w tym roku zadań publicznych Województwa Wielkopolskiego w dziedzinie edukacji w budżecie przeznaczono 400 tys. zł. W odpowiedzi na ogłoszony otwarty konkurs, do Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu wpłynęło 80 ofert. Środki przyznano organizacjom pozarządowym na realizację 41 zadań, w tym 7 z subregionu konińskiego. Beneficjentami są między innymi Stowarzyszenie "Kawęczyńskie Forum Rodziców" w Kawęczynie oraz Stowarzyszenie "Koniczynka" w Władysławowie.
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2021 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja