Magda Filipiak z Tura1921 zagra o mistrzostwo Polski

Miło nam poinformować, że zawodniczka klubu MGKS „Tur 1921” Turek Magdalena Filipiak wraz z kadrą wielkopolski dziewcząt u-13 zagra w wielkim finale ogólnopolskich rozgrywek młodziczek o puchar im. Kazimierza Górskiego w piłce nożnej. 

Magda na co dzień występuję w drużynie młodzika starszego Tura, prowadzonej przez trenera Malińskiego,  w której jest wiodącą postacią. Dobra gra Magdy w klubie, zaowocowała powołaniem jej do Kadry Wielkopolski dziewcząt do lat 13 prowadzonej przez panią trener Annę Jankowską. Magda z miejsca wywalczyła sobie miejsce w podstawowej jedenastce najlepszych młodziczek naszego województwa. Po wcześniejszych meczach eliminacyjnych przyszedł czas na turniej półfinałowy który odbył się w dniach 2-3 czerwca w miejscowościach Pniewy, Szamotuły oraz Sierkanów. W turnieju półfinałowym wystąpiły kadry: Dolnośląskiego ZPN, Lubelskiego ZPN, Warmińsko Mazurskiego ZPN oraz Wielkopolskiego ZPN. Po dwóch dniach zmagań najlepszą ekipą okazała się kadra WLKP która dzięki wygranej w turnieju zapewniła sobie udział wielkim finale. Warto wspomnieć , iż Magda w każdym z trzech spotkań półfinałowych była podstawową zawodniczką swojej drużyny. Wielki finał mistrzostw polski młodziczek odbędzie się 16 czerwca w Wiśle pomiędzy Wielkopolskim a Śląskim ZPN. Cały klub serdecznie gratuluję  Magdzie ogromnego sukcesu  oraz życzy powodzenia w meczu finałowym.

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2021 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja