Przykona: Podziękowania dla Władysława Misiaka z okazji 20-lecia pełnienia funkcji sołtysa

Gratulacje oraz stosowny upominek otrzymał podczas dzisiejszej tj. 8 czerwca sesji Rady Przykony sołtys sołectwa Sarbice Władysław Misiak. Z okazji Jubileuszu 20-lecia pełnienia funkcji otrzymał on okolicznościowe podziękowania oraz statuetkę. 

„W imieniu Samorządu Gminy Przykona składamy Panu wyrazy uznania i podziękowania za zaangażowanie, troskę i pracę na rzecz lokalnej społeczności oraz za gospodarne i odpowiedzialne dbanie o sprawy publiczne. Życzymy zadowolenia z dalszej pracy społecznej na rzecz Sołectwa a w życiu osobistym dużo radości, zdrowia i wszelkiej pomyślności oraz spełnienia marzeń”- te oto podziękowania otrzymał sołtys sołectwa Sarbice.

Władysław Misiak swoją funkcję pełni już od 20 lat. W tym czasie znacznie przysłużył się dla społeczeństwa, a swoją pracę wykonuje nienagannie.
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2020 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja