Uczniowie „Jedynki” bili rekord czytania

Biblioteka Szkoły Podstawowej nr 1 w Turku już po raz trzeci wzięła udział w Ogólnopolskiej akcji „Jak nie czytam, jak czytam”. 

8 czerwca o godz. 10.00 wszyscy uczniowie, obecni tego dnia w szkole zebrali się na szkolnym dziedzińcu, przynosząc ze sobą swoje ulubione książki.

Do wspólnego zdjęcia pozowało 359 osób, uczniów i nauczycieli, którzy chcieli przyłączyć się do ogólnopolskiej akcji bicia rekordu czytania, jak największej liczby osób.

W tegorocznej akcji naszymi gośćmi były dzieci z Przedszkola nr 8, które zostały zaproszone do czytelni naszej biblioteki szkolnej, gdzie wysłuchały książek, czytanych przez uczennice z klasy VI b.

Akcja „Jak nie czytam, jak czytam” po raz kolejny udowodniła, że książka ma wielu zwolenników w naszej szkole, a czytanie to jeden z ulubionych sposobów spędzania wolnego czasu.
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2022 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja