Wideo: Muzyczna sobota w rytmach disco-polo

Najpierw wędkowanie, później rodzinne bieganie, a na koniec roztańczony wieczór w rytmach disco-polo. Tak wyglądało rozpoczęcie tegorocznych Dni Dobrej.

Uroczyste otwarcie XXVII Dni Dobrej odbyło się na wyspie w parku w Długiej Wsi. Wcześniej jednak swoje dziesięciolecie obchodziło Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Dobrskiej. Od samego rana natomiast rywalizowali wędkarze, a na miejskim stadionie odbywały się biegi rodzinne. Jednak to na popołudniowe atrakcje większość mieszkańców czekała najbardziej.

Na scenie prezentowali się młodzi artyści i lokalne zespoły, a wieczór upłynął przy muzyce lekkiej, łatwej i przyjemnej. Przed publicznością wystąpił Matti ze swoim najnowszym hitem „Klientka”, a zespół Alster właśnie w Dobrej po raz pierwszy zaprezentował swój tegoroczny wakacyjny przebój „Gruba impra”. Gwiazdą wieczoru był Gesek, znany z takich utworów jak „Dziewczyna w bikinii” czy „Nago nago”.
 

 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2024 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja