Klub Striker na sparingach kickboxingu w formule Muay Thai

17 czerwca czteroosobowa reprezentacja klubu Striker w Turku brała udział w VI edycji ogólnopolskich sparingach kickboxingu w formule Muay Thai. Sparingi były zorganizowane przez Grzegorza Waligóre trenera klubu Kohorta Poznań. Uczestnikami seminarium byli kadrowicze K-1, zawodnicy mma a gościem specjalnym był Tomasz Kondraciuk. Nasza reprezentacja w składzie Dominik Zomer , Jakub Kałużny i Arek Kaczmarek (Striker Lisków) oraz Hubert Izydorkiewicz (Striker Turek). 

Było to ostatnie wydarzenie w tym roku szkoleniowym, przyszedł okres przejściowy w którym reprezentacja będzie skupiała się na budowaniu formy na następny sezon. Wyzwań coraz więcej, już na początku września najmłodsi zmierzą się na lokalnym turnieju Babu Kids w Kaliszu organizowanym przez Polski Związek Muay Thai, natomiast juniorzy oraz seniorzy w kolejnej edycji  Polish Fighter Cup w Szczecinie – turnieju z ramianie Polskiego Związku Kickboxingu. Wszystkich chętnych „przyszłych zawodników” oraz osoby chcące trenować rekreacyjnie serdecznie zapraszamy na treningi.

Zarząd klubu dziękuje wszystkim partnerom klubu, którzy aktywnie wspierają nasze działania: firmie Angie Power Service z Konina, zarządowi Ochotniczej Straży Pożarnej w Turku, Restauracji Pico Bello z Uniejowa, firmie budowlanej Wojbud z Piętna oraz Gift z Wyszyny.
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2021 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja