Brudzew: III m-ce dziewcząt w Ogólnopolskich Mistrzostwach Dzieci w Unihokeju

W dniach 16-17.06.2018r w Łochowie odbyły się Ogólnopolskie Mistrzostwa Dzieci w Unihokeju, w stawce 16 zespołów z całej Polski w kategorii dziewcząt rocznik 2006 i młodsze znalazły się zawodniczki ze Szkoły Podstawowej w Brudzewie. 

Był to pierwszy  udział dziewcząt z Brudzewa  w tak dużej imprezie  organizowanej w Polsce i  został uwieńczony sukcesem. Po dwóch dniach zmagań boiskowych zawodniczki ze Szkoły Podstawowej w Brudzewie wywalczyły trzecie miejsce w Polsce. Warte podkreślenia jest również to , że do szóstki najlepszych zawodniczek turnieju, wybrana została  Estera Malesza z Brudzewa, otrzymując indywidualną nagrodę.

Skład Brązowych medalistek: bramkarka – Anita Ignaczak, Martyna Szymaniak, Weronika Wróblewska, Patrycja Kokoszko, Karina Gęziak, Weronika Majchrzak, Gabrysia Chałupniczak i Estera Malesza
Chciałbym, podziękować instytucją i osobą prywatnym, dzięki którym  wyjazd na tą imprezę udało się zorganizować, tj: Gminie Brudzew, Radzie Rodziców Szkoły Podstawowej w Brudzewie, firmie Gardenia z Brudzewa i Grzegorzowi Ratajczykowi

 Jacek Włodarczyk
 

 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2022 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja