Kawęczyn wśród Orłów Polskiego Samorządu 2018

Gmina Kawęczyn otrzymała tytuł Wielkopolskiej Gminy Roku 2018 w plebiscycie Orły Polskiego Samorządu.

Ogólnopolski Plebiscyt Orły Polskiego Samorządu promuje samorządy i buduje ich pozytywny wizerunek, a także umacnia pozycję gmin podnoszących standard życia mieszkańców oraz wykazujących otwartość i przychylność we współpracy z inwestorami i przedsiębiorcami. Plebiscyt ma na celu budowanie i umacnianie pozycji samorządów pod kątem ich konkurencyjności oraz tworzenia korzystnych warunków rozwoju dla społeczności lokalnej.

Uroczysta gala, podczas której wójt Jan Nowak odebrał statuetkę Orła Polskiego Samorządu miała miejsce w piątek, 22 czerwca w Warszawie. Gmina Kawęczyn otrzymała nagrodę za pozyskiwanie funduszy na ochronę środowiska. Dzięki temu udało się zrealizować takie inwestycje jak m.in. budowa przydomowych oczyszczalni ścieków i termomodernizacja budynków użyteczności publicznej.
 

 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2024 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja