Gm.Turek: Uczniowie odebrali świadectwa szkolne

22 czerwca – to dzień, na który czekali wszyscy uczniowie. W ostatni dzień roku szkolnego uczniowie, wraz z rodzicami, przybyli do szkoły, aby odebrać świadectwa. Uroczystość zaszczycili swoją obecnością: Pan Karol Mikołajczyk Wójt Gminy Turek, Józef Gromada radny Gminy Turek, pani Anna Woźniak Sołtys Wsi Cisew, pan Tomasz Dróżdż Przewodniczący Rady Rodziców, pani Anna Baszkowska- zastępca przew., pani Aneta Sobczak- skarbnik Rady Rodziców, pani Anna Kaźmierczak- sekretarz Rady Rodziców i Jakub Paruszewski z Centrum Kreatywnego Rozwoju w Turku.

Uroczystość prowadził Filip Jarek uczeń klasy VI. Klasa III zaprezentowała część artystyczną pod tytułem ,,Idą wakacje”. Następnie najlepsi uczniowie odebrali nagrody książkowe z rąk Pani
Dyrektor Iwony Chrzęściewskiej. Fundatorem pięknych nagród książkowych była Rada Rodziców- dziękujemy serdecznie! Najlepszym uczniem została Natalia Pietrzak, która oprócz nagrody dyrektora szkoły otrzymała stypendium wójta i nagrodę specjalną od Pana Karola Maca. Po raz pierwszy uczniowie, którzy rozwijają swoje pasje otrzymali vouchery podarunkowe, które ufundowało Centrum Kreatywnego Rozwoju i Kantor wymiany walut-Izabeli Walczak.

Po ceremonii zakończenia roku szkolnego 2017/2018 uczniowie udali się do swoich sal na ostatnie przedwakacyjne spotkania. I wreszcie nadszedł najbardziej wyczekiwany moment.....WAKACJE!
Dziękujemy wszystkim Rodzicom za współpracę i wspieranie dzieci w ich indywidualnym rozwoju oraz za aktywny udział w życiu naszej szkoły.
 

Autor p. Iwona Toda - Ogrodowczyk
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2024 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja