Kawęczyn: „Fundusz sołecki - najlepsza inicjatywa” - nagroda dla sołtysa Skarżyna

Eugeniusz Tobijas, sołtys Skarżyna został nagrodzony w VI edycji konkursu pn. „Fundusz sołecki - najlepsza inicjatywa”, skierowanego do sołectw z terenu województwa wielkopolskiego.
 

W niedzielę, 1 lipca w Licheniu miała miejsce konferencja "Wiejska Polska" towarzysząca XXVI Pielgrzymce Sołtysów i Środowisk Wiejskich. Głównym punktem spotkania było wręczenie nagród w organizowanym już po raz szósty konkursie „Fundusz sołecki - najlepsza inicjatywa”. Celem konkursu jest promowanie najlepszych i najciekawszych projektów finansowanych w ramach funduszu sołeckiego oraz identyfikacja najbardziej aktywnych mieszkańców terenów wiejskich, którzy pracują na rzecz społeczności lokalnej.

Nagrody przyznawano w dwóch kategoriach - najciekawszy projekt finansowany ze środków funduszu sołeckiego oraz najaktywniejszy mieszkaniec wsi. W tej drugiej kategorii nominowani byli dwaj sołtysi z gminy Kawęczyn Ryszard Jaśkiewicz ze Żdżar oraz Edward Tobijas ze Skarżyna. Niedziela okazała się szczęśliwa dla sołtysa Skarżyna, który decyzją komisji konkursowej zajął w swojej kategorii drugie miejsce.
 

 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2024 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja