Brudzew: Spływ kajakowy w pełnym słońcu

Na wymarzoną pogodę trafili uczestnicy spływu kajakowego na trasie Uniejów - Kozubów. Kolejny raz potwierdziło się, że Wartą płynąć warto! 

W niedzielne południe wszyscy uczestnicy spływu spotkali się przy promie w Kozubowie i stamtąd wspólnie przejechali na start - do Uniejowa. Po krótkim szkoleniu i wyjaśnieniu zasad bezpieczeństwa mogli już zająć kajaki i ruszyć Wartą w stronę mety. Przy słonecznej pogodzie rzeka nabrała jeszcze większego uroku. Malowniczy krajobraz nadwarciańskich lasów, stada ptaków i ślady żerowania bobrów – wszystko to mogli na własne oczy zobaczyć uczestnicy spływu.  Pod wrażeniem byli nie tylko ci, którzy na spływ Wartą wybrali się po raz pierwszy, ale też zapaleni kajakarze.

Metą niedzielnego spływu był prom w Kozubowie. To tam zmęczeni, ale szczęśliwi spotkali się śmiałkowie, którzy zdecydowali się pokonać pełną uroku trasę w kajaku. Wszyscy jeszcze długo bawili się przy muzyce i rozmowach.
 

 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2024 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja