Władysławów: Hip-hop w strugach deszczu

W sobotę, 14 lipca ze stadionu w Russocicach (gmina Władysławów) rozbrzmiewały dźwięki hip-hopowej muzyki. Wszystko za sprawą odbywającego się po raz pierwszy Hip-Hop Fest in Tour 2018 „Łączymy pokolenia”.

Już w południe na stadionie pojawiły się dmuchańce dla najmłodszych, a także stoiska z popcornem i watą cukrową. Swoje stoiska przygotowała także policjanci, straż oraz ratownicy medyczni. Zanim Mariusz Michalak „Maniek” i Artur Wodziński „Wodzu” oficjalnie otworzyli imprezę, na scenie zaprezentował się zespół „Volume”. Niestety – kapryśna pogoda i ulewny deszcze pokrzyżowały nieco plany organizatorów i późniejsze występy odbywały się przy garstce publiczności.

Podczas pierwszego festiwalu Hip-Hop Fest in Tour 2018 zaprezentowali się: Tony Stark, Maskot, Małpa / Galon, Rafi / Koni, Kaczor, Zelo, Buczer. Przy gramofonach stanął natomiast DJ Seli.
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2023 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja