Małe „pszczółki” zawitały do Powiatowej Biblioteki Publicznej

Małe „pszczółki” z Przedszkola Samorządowego nr 8 w Turku zawitały dzisiaj tj. 19 lipca do Powiatowej Biblioteki Publicznej. Wszystko to za sprawą zorganizowanych zajęć podczas których dzieci wiele zdobyły wiele wiedzy i wspaniale się bawiły.

„Pszczółki w Bibliotece”- pod tym hasłem odbyła się wyjątkowa lekcja biblioteczna na którą zaproszono dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 8 w Turku. W świat owadów przedszkolaki wprowadziła Kinga Grześkiewicz.

Maluchy dowiedziały się jak bardzo pożyteczne są pszczoły, jak wygląda ich życie i czemu są pożyteczne. Był również czas na wysłuchanie audiobooka „Pszczółka” czytanego przez znaną wszystkich Annę Dymną. Tego dnia dzieci bawiły się wspaniale. Specjalnie dla nich przygotowano zabawy, zajęcia plastyczne oraz zabawy logopedyczne. Maluchy samodzielnie wykonały pszczoły i wspólnie z wychowawczyniami w rytm piosenek bawiły się.

Dzieci spotkały się również z wyjątkowym gościem, był nim Starosta Turecki Mariusz Seńko.
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2024 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja