„Pielęgnacja inspirowana Japonią”- czyli relaks i piękno w stylu YASUMI

YASUMI to wyjątkowe miejsce, w którym zapomnimy o codziennych troskach i poczujemy się naprawdę wyjątkowo. Choć to gabinet kosmetyczny, gdzie na pierwszym miejscu stawia się dbałość o urodę to z równym zaangażowaniem bierze się pod uwagę samopoczucia Klientów. Oprócz bogatej gamy zabiegów pielęgnacyjnych dla ukojenia pragnienia otrzymamy wodę z kryształem górskim, ametystem i kwarcem różanym czy japońskie ciasteczko z wróżbą. Ujmująca dbałość o szczegóły sprawia, że chce się tu wracać.

Inspiracja motywacją
W Turku udało się stworzyć firmę, która funkcjonuje w rodzinnej atmosferze. Właściciele i wykwalifikowana kadra uzupełniają się dzięki czemu zbudowano coś naprawdę wyjątkowego.

Uroczyste otwarcie YASUMI było niecodziennym wydarzeniem. Zaproszeni goście nie tylko mieli okazję dowiedzieć się, jakie zabiegi oferuje się w gabinecie, ale również doświadczyć wielu niespodzianek. Był szampan, były upominki i sushi.

W spotkaniu uczestniczyła założycielka ogólnokrajowej sieci YASUMI, Zofia Bydałek. Zainspirowana japońską kulturą z ogromnym optymizmem przekazywała wiedzę opartą na swoim wieloletnim doświadczeniu. Jak mówiła „jeśli uda się stworzyć małą organizację-rodzinę, która się uzupełnia można zbudować coś naprawdę wyjątkowego”. W Turku tego dokonano, bowiem uśmiechnięty i pomocny personel sprawia, że Klienci chcą powrócić w to miejsce.

Poprzez piękno do szczęścia
YASUMI to nowoczesna pielęgnacja, która inspiracje czerpie z japońskich rytuałów. Podczas zabiegów specjaliści - kosmetolodzy oraz fizjoterapeuci dbają nie tylko o ciało, ale też o ukojenie zmysłów i stan ducha.

Relaks, wyciszenie z niezwykłą muzyczną oraz aromatyczną oprawą odnaleźć można w otwartym w Turku Instytucie Medestetic. Każdy, kto zdecyduje się na wizytę, może mieć pewność, że wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie zadba o odpowiedni dobór indywidualnego programu pielęgnacji.

W ofercie YASUMI są zabiegi na twarz, ciało, różnorodne masaże i spa, japońskie rytuały, zabiegi z użyciem kwasów, trwała depilacja, pielęgnacja stóp i dłoni, a nawet fizjoterapia, trychologia czy medycyna estetyczna.

YASUMI oferuje szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy – oczyszczających, nawilżających, złuszczających, liftingujących i przeciwzmarszczkowych, pielęgnujących i modelujących sylwetkę, a także masaży relaksacyjnych.

Oferta gabinetu skierowana jest nie tylko dla pań - także mężczyźni mogą oddać się zabiegom, które przywrócą równowagę ciała i ducha.

Wszystkie zabiegi wykonywane są w oparciu o najwyższej jakości preparaty YASUMI produkowane w czołowych francuskich i hiszpańskich laboratoriach.

Wspaniałym prezentem dla bliskiej osoby jest bon podarunkowy na zabiegi oraz kosmetyki. Dużym zainteresowaniem cieszą się również pakiety okolicznościowe. Przyszłe Panny Młode przed wielkim dniem wraz z przyjaciółkami mogą zrelaksować się przy lampce szampana, a jubilaci przeżyć niezapomniane chwile w miłej atmosferze.

Gustowne wnętrze, przystępne ceny i rodzinna atmosfera sprawiają, że piękno nabiera nowego znaczenia. Wszystko to w YASUMI, gdzie piękno idzie w parze ze szczęściem.

Każdy znajdzie tu coś dla siebie!

Zapraszamy do odwiedzenia strony i zapoznania się ze szczegółami oferty:
www.turek.yasumi.pl

 

 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2024 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja