Tuliszków: Ranny 13-latek po zderzeniu mercedesa z simsonem

13-letni mieszkaniec Rychwała, będący pasażerem na motocyklu z urazem uda i ręki trafił do szpitala w Koninie po tym, jak w motocykl uderzył samochód osobowy marki Mercedes. 

Do wypadku doszło wczoraj, tj. 12 czerwca o godz. 20.40 na skrzyżowaniu ulic Zaremby i Powstańców Styczniowych w Tuliszkowie. Kierujący mercedesem jadąc od Konina w kierunku Turku zatrzymał się na skrzyżowaniu, jednak nie zachował środków ostrożności i włączając się do ruchu wymusił pierwszeństwo, doprowadzając do zderzenia z motocyklem marki Simson.


W wyniku zderzenia poszkodowany został pasażer Simsona- 13-letni mieszkaniec Rychwała. Chłopiec z urazem uda i ręki trafił do szpitala w Koninie. Kierowca motocykla, 42-letni mieszkaniec Rychwała doznał otarć naskórka i stłuczeń, z kolei kierowca mercedesa nie doznał obrażeń ciała.

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2021 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja