Spotkanie Ogniskowe w Nadleśnictwie

Na zakończenie wakacji 26 sierpnia w Nadleśnictwie Turek tradycyjnie odbyła się zabawa ogniskowa zorganizowana przez Stowarzyszenie TKS „Forehand” Turek.

Na wspólne pieczenie kiełbasek zaproszone zostały dzieci uczestniczące w zajęciach tenisa ziemnego w 2016 r. wraz z rodzicami. Oczywiście i w tym roku nie brakowało sportowych atrakcji. Wszyscy przybyli wzięli udział w wesołych konkurencjach, a na zakończenie odbył się quiz tenisowy. Atmosfera i zabawa była świetna. Każdy młody uczestnik otrzymał pamiątkową nagrodę. Ognisko zostało zorganizowane przy wsparciu Gminy Miejskiej Turek i Zakładu Mięsnego Stanisław Paszak. Bardzo dziękujemy przybyłym Mamom za przygotowanie przepysznych sałatek i słodkości. Kolejny raz udowadniamy, że tenis ziemny może być świetną formą spędzania wolnego czasu dla całej rodziny.

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2021 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja