Seria zatrzymań kierowców pod wpływem alkoholu

Pogoda sprzyja dobrej zabawie, jednak nie każdy po spożyciu alkoholu jest osobą odpowiedzialną Do serii zatrzymań uczestników ruchu drogowego będących pod wpływem alkoholu doszło w miniony weekend.

W piątek, 9 września koło godziny 17.00 w miejscowości Wietchinin (gm.Turek) policjanci z Dobrej zatrzymali rowerzystę, który był pod wpływem alkoholu. Jak się okazało 43-letni mężczyzna zamieszkujący powiat turecki miał 0,96 mg/dm3 alkoholu w organizmie co stanowi około 2 promili.


10 września w Grąbkowie (gm.Malanów) policjanci z ruchu drogowego zatrzymali do kontroli kierującego samochodem osobowym marki BMW 320. Jak się okazało 45- latek miał około 0,55 mg/dm3  alkoholu w organiźmie, co stanowi 1,1 promila.


Tego samego dnia w Tokarach Pierwszych (gm.Kawęczyn) policja zatrzymała kierującego motorowerem marki Junak mężczyznę. 47-letni mieszkaniec powiatu tureckiego miał 0,88 mg/dm3 alkoholu w wydychanym powietrzu czyli około 1,76 promila.


W niedzielę, 11 września koło godziny 19.00 zatrzymano do kontroli prowadzącego samochód osobowy marki Opel Astra. 28-latek miał 1,84mg/dm3 alkoholu w organizmie czyli 3,68 promila. Mężczyzna posiadał również zakaz prowadzenia pojazdów wydany przez Sąd Rejonowy w Turku. Zdarzenie miało miejsce w Koźminie (gm.Brudzew).

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2023 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja