Gm.Turek: W Żukach kolorowo i wesoło

Kolorowo, wesoło i radośnie. Tak było na Festynie Rodzinnym w miejscowości Żuki (gm.Turek), gdzie świetnie bawiły się przede wszystkim dzieci dla których organizatorzy przygotowali masę atrakcji.

W piątek, 23 września odbył się Festyn Rodzinny pod hasłem „Razem możemy więcej”. Rozpoczął się on o godzinie 14.30 kiedy to żadne wrażeń dzieci i młodzież rozpoczęły zabawę na dmuchanym placu zabaw. Każdy chcący wiedzieć więcej o swoim ciele i trybie życie mógł skorzystać z porad dietetyka.


Zabawa rozpoczęła się na dobre podczas pokazu zumby. Radosne i pełne energii rytmy sprawiły, że każdy wspaniale się bawił.
W trakcie trwania festynu uczestnicy mogli wziąć udział w pokazie pierwszej pomocy. Podstawy ratowania życia ludzkiego zaprezentowali druhowie z OSP Kowale Księże.
Nie obyło się bez konkursów i zabaw dla dzieci i dorosłych. Chętni wzięli udział w konkursie plastycznym, wyścigu rzędów, rzucie do celu, przeciąganiu liny dla dorosłych, dmuchaniu balonów, konkursie piramidy żywieniowej, rymowanki na temat używek, wyścigu w parach oraz loterii fantowej.


Organizatorami zabawy było Stowarzyszenie „Szkoła dla przyszłości” wraz z sołectwem Żuki, gminą Turek i Szkołą Podstawową w Żukach.

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2023 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja