Nieletni za kółkiem

Jak się okazuje na terenie naszego miasta samochodami osobowymi kierują nie tylko osoby pełnoletnie posiadające prawo jazdy. Do zatrzymań nieletnich prowadzących auta doszło w niedzielę, 25 września.

W niedzielę, 25 września tuż po północy policjanci ogniwa patrolowego zatrzymali do kontroli kierowcę samochodu osobowego marki Renault Scenic. Jak się okazało, auto prowadził 16-letni chłopak wiozący dwóch 15-letnich kolegów. Wszyscy zatrzymani byli trzeźwi i zostali odwiezieni do rodziców i opiekunów. Auto scholowane zostało na parking. Policja powiadomiła Sąd Rejonowy, Wydział Rodzinny i Nieletnich. Zdarzenie miało miejsce na ul.Dąbrowskiego w Turku.


Tego samego dnia koło godziny 19.00 na ul. Korytkowskiej w Turku policja ogniwa patrolowego zatrzymała do kontroli kierującego citroenem. Jak się okazało pojazd prowadził 16-letni chłopak nie posiadający uprawnień. Policja przekazała chłopca matce i powiadomiła Sąd Rejonowy, Wydział Rodzinny i Nieletnich.

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2024 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja