Dobra: Miał prawie 2 promile! Kierowca Renault Megane dachował w Rzymsku

Około godz. 21.30 w Rzymsku w gminie Dobra doszło do wypadku, w którym uczestniczył samochód osobowy marki Renault Megane.  

Kierowca stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni, a następnie dachował. Na miejsce zadysponowano strażaków z OSP w Dobrej i Strachocicach oraz z PSP w Turku. Strażacy m.in. zabezpieczyli teren działania, udzielili poszkodowanemu kierowcy kwalifikowanej pomocy medycznej oraz odłączyli w samochodzie akumulator.

Na skutek uderzenia z pojazdu wydobywał się płyn chłodniczy, tworząc zadymienie, stąd początkowo było podejrzenie, że pojazd się pali.
Poszkodowany kierowca, 35-latek został przez zespół ratunkowy odwieziony do szpitala w Turku. Jak sie okaząło mężczyzna miał w wydychanym powietrzu 1,9 peomila alkoholu. Z licznymi obrażeniami ciała trafił na Oddział Intensywnej Opieki Medycznej do Konina. 

Obecna na miejscu policja wyjaśnia przyczyny dachowania.

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2022 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja