Aplikacja Moja Komenda czyli mobilna pomoc

W celu ułatwienia obywatelom kontaktu z komendami, komisariatami, jednostkami policji i bezpośrednio z dzielnicowymi uruchomiona została aplikacja "Moja Komenda". Jeśli chcesz szybko skontaktować się ze swoim dzielnicowym, dowiedzieć się, gdzie jest najbliższa jednostka policji i zobaczyć, jak w najprostszy sposób się do niej dostać? Taką możliwość daje „Moja Komenda”, mobilny przewodnik po polskich jednostkach policji. Pobierz na swój telefon specjalną aplikację i znajdź policjanta…jednym kliknięciem.

 Aplikacja to narzędzie służące lepszej komunikacji społeczeństwa z Policją i wyszukanie danej jednostki. Może się nam przydać szczególnie, kiedy jesteśmy w terenie, działa w każdym zakątku Polski. Po włączeniu usług lokalizacyjnych w telefonie aplikacja wyszuka nam wszystkie najbliższe jednostki Policji z tego regionu oraz pokaże jak najszybciej do nich trafić. 
Ułatwia ona również szybki kontakt z dzielnicowymi. Po wpisaniu swojego adresu zamieszkania i kliknięciu otwiera się lista dzielnicowych, którzy w danym mieście i rejonie są odpowiedzialni za bezpieczeństwo.
Wyszukiwarka dzielnicowych działa w trybie offline. Użytkownik nie musi mieć dostępu do Internetu, aby odnaleźć swojego dzielnicowego.

W telefonie wyświetlają się numery kontaktowe do nich (zarówno stacjonarny, jak i komórkowy) oraz adres mailowy, co oznacza, że z dzielnicowymi można się również skontaktować elektronicznie. Z aplikacji dowiadujemy się również, w jakich ulicach miasta działa dany dzielnicowy.

Dzielnicowych możemy wyszukać także po ich imieniu i nazwisku, aby połączyć się z funkcjonariuszem wystarczy jedno kliknięcie.
Na terenie powiatu tureckiego mamy 17 dzielnicowych. Dziesięciu dzielnicowych obsługuje rejon miasta i gminy Turek. Trzech dzielnicowych  w Komisariacie Policji w Tuliszkowie obsługuje gminę Tuliszków oraz Władysławów. Natomiast czterech dzielnicowych  w Komisariacie Policji w Dobrej obsługuje rejon gminy Dobra, Przykona i Kawęczyn.

Aplikacja „Moja Komenda” jest dostępna na telefony z systemem Android i OS. Należy ją pobrać ze sklepu Google Play. Usługa jest bezpłatna.

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2023 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja