Weekendowa seria kolizji w Turku

Do serii kolizji z udziałem samochodów osobowych doszło w miniony weekend w Turku. Większość z nich spowodowana była nieuwagą. Wypadki nie były groźne i nikomu nic się nie stało.

W piątek, 14 października koło godziny 14.00 na Kolskiej Szosie w Turku doszło do zderzenia dwóch aut. Kierująca samochodem osobowym marki Opel Corsa wykonując nieprawidłowo manewr omijania uderzyła w samochód osobowy marki Volkswagen Bora. Sprawczyni ukarana została mandatem karnym.


Tego samego dnia, również koło godziny 14.00 na ul. Uniejowskiej w Turku kobieta prowadząca auto marki Renault Megane nie zachowała ostrożności i uderzyła w samochód osobowy marki Citroen Xara. Została ona ukarana została mandatem.


15 października o godzinie 11.30 na ul. Żeromskiego w Tuku mężczyzna kierujący samochodem marki Peugeot 207 nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej samochodem osobowym marki Seat Altea. Kierowca otrzymał mandat karny.

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2023 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja