Wideo: Tłumy szalały, czyli koncert zespołu Akcent w Turku

Koncert zorganizowany w Miejskim Domu Kultury w Turku cieszył się niebywałą frekwencją. Osoby chcące bawić się przy muzyce zespołu Akcent przyjechały z całego powiatu. Dzisiejszego wieczoru nie było czasu na nudę, a jedynie szaleństwo.

Koncert grupy diso-polo rozpoczął się 20 października o godzinie 19.00. Muzycy zagrali dla publiczności zarówno najbardziej znane i rozpoznawalne utwory, jak i melodie pochodzące z ostatnich płyt. Obecni w sali Miejskiego Domu Kultury w Turku bawili się wyśmienicie i przywitali zespół gromkimi brawami.


Dla przypomnienia zespół Akcent powstał na przełomie 1989 i 1990 roku w Bielsku Podlaskim. Przez wiele lat w skład grupy wchodzili Zenon Martyniuk- wokalista oraz Mariusz Anikiej- klawiszowiec, który grupę opuścił. Lider zespołu pozostał ten sam i występował on kolejno z Arturem Kirpiszą i Ryszardem Warot.
 

Akcent nagrał aż 16 albumów i w swojej kolekcji ma rozpoznawalne przez większość z nas utwory. Do największych hitów możemy zaliczyć między innymi „Twe czarne oczy”, „Mała figlarka”, „Królowa nocy”, „Pszczółka Maja”, „Chłopak z gitarą” czy "Czekam na Ciebie".
Zespół otrzymał wiele nagród oraz wyróżnień. Nagrody publiczności, całokształt twórczości, czy klipy wszechczasów to tylko niektóre z sukcesów.


My już teraz zapraszamy do wysłuchania audycji z tego wydarzenia w Ale!Radio oraz obejrzenia relacji video, które pojawią się już wkrótce.
 

Ale!Radio: 

No Adobe Flash Player installed. Get it now.

Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2023 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja