Władysławów: Przygoda z kulturą seniorów ciąg dalszy

W chłodną październikowa sobotę (15.10.2016) w Gminnym Ośrodku Kultury we Władysławowie było naprawdę gorąco.

Seniorzy, którzy brali udział w projekcie pt. „60+ - przygoda z kulturą” współfinansowanego ze środków Wojewody Wielkopolskiego w ramach programu- Działania Na Rzecz Wspierania Aktywności Osób Starszych, wysokość przyznanych środków to kwota 6.500.00 zł, w doskonałych humorach oraz niezmiernie ciepłej atmosferze przy dźwiękach kultowych przebojów od lat 40-tych, do 2000-nych bawili się fantastycznie, wieńcząc właśnie w ten wspaniały sposób powyższy projekt.  Uśmiechnięte twarze, rozwiane włosy, błyszczące oczy,  wyśmienite jedzenie, dobra muzyka, odrzucenie trosk dnia codziennego to walory, które towarzyszyły seniorom w ten sobotni wieczór.


Stowarzyszenie „KONICZYNKA” pisząc projekt, podzieliło go na trzy etapy.
Pierwszy etap to wyjazd do Poznania i udział w niecodziennym wydarzeniu kulturalnym jakim był koncert pn. „Bogusław Kaczyński in Memoriam”
Kolejnym etapem, również w Poznaniu, była polska premiera musicalu „Zakonnica w przebraniu”, gdzie nasi seniorzy ubawili się do łez.


Trzeci etap to wieczorek taneczny, który był niesamowitym strzałem w dziesiątkę.  Władysławowscy seniorzy bawili się rewelacyjnie, a na odchodne mówili, że chcą jeszcze, więc myślę, że Stowarzyszenie „KONICZYNKA” weźmie udział w niejednym jeszcze projekcie, choćby po to, aby dać okazję naszym seniorom na kolejną tak udaną integrację.

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2023 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja