Gm.Turek: Festyn Rodzinny wielką przygodą dla mieszkańców

Wiele różnorodnych umiejętności musieli wykazać uczestnicy Festynu Rodzinnego, który odbył się 22 października. Wiele pozytywnych emocji towarzyszyło dzieciom i dorosłym podczas zabawy.

Festyn Rodzinny pod hasłem „Szkoła dla przyszłości” odbył się na terenie Orlika, Świetlicy Wiejskiej i Szkoły Podstawowej w Żukach. Zabawa skierowana była głównie do mieszkańców gminy Turek. Celem inicjatywy była integracja oraz przeżycie wspaniałej przygody.


Festyn rozpoczął się koło godziny 15.30 grą terenową. Uczestnicy mieli do wykonania wiele zadań, w których wykorzystywana była sprawność, wiedza oraz zdolności logicznego myślenia. Na Orliku miłośnicy sportu wzięli udział w turnieju piłki nożnej.


Dla dzieci i dorosłych przygotowano wiele innych atrakcji budzących duże zainteresowanie. Na wszystkich czekał ciepły posiłek, nagrody rzeczowe oraz medale.


Organizatorami festynu byli członkowie Stowarzyszenia „Szkoła dla przyszłości”.

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2023 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja