Tuliszków: Muzycznie, sportowo i smacznie podczas Dni Tuliszkowa

Na dorocznym święcie Gminy i Miasta Tuliszków organizatorzy przygotowali ogrom atrakcji. Wiele działo się na scenie oraz dookoła niej. Niespodzianek było wiele dla miłośników muzyki, sportu, jedzenia oraz dla tych lubiących adrenalinę.

Na dorocznym święcie Gminy i Miasta Tuliszków organizatorzy przygotowali ogrom atrakcji. Wiele działo się na scenie oraz dookoła niej. Niespodzianek było wiele dla miłośników muzyki, sportu, jedzenia oraz dla tych lubiących adrenalinę.
 

Jedną z głównych przyjemności podczas Dni Tuliszkowa były stoika gdzie można było skosztować niesamowicie dobrego jedzenia. Komisja dokonała przeglądu stoisk, w których swój kulinarny dorobek prezentowały sołectwa gminy. W skład komisji wchodzili burmistrz Tuliszkowa Grzegorz Ciesielski, przewodniczący Rady Miejskiej w Tuliszkowie Tomasz Maćkowski oraz członkowie delegacji z Czech i Niemiec. Poszczególne miejscowości przygotowały potrawy od najbardziej prostych takich jak chleb ze smalcem, gzikiem, ogórkiem i wędlinami po bardziej wyszukane jak żurek, pieczone mięsa czy udźce.
 

Również na scenie działo się wiele. Przed publicznością wystąpiły dzieci i młodzież ze Studia Piosenki, grupa taneczna działająca przy MGOK, zespół seniorów Jesień oraz Tulibabki.
 

Wspaniałym poczuciem humory wykazali się samorządowcy, którzy rozegrali nietypowy mecz piłki nożnej. Wzięli w nim udział między innymi burmistrz Grzegorz Ciesielki oraz starosta zaprzyjaźnionej gminy Koclirow w Czechach Jiri Tesara.
 

Oprócz tego do namiotów pełnych atrakcji zapraszało Forum Kobiet w Tuliszkowie, Miejsko- Gminna Biblioteka Publiczna oraz Świetlica Domino działająca przy Miejsko- Gminnym Ośrodku Kultury.
 

Dla dzieci i młodzieży lubiącej ekstremalne przeżycia organizatorzy przygotowali park rozrywki który zachęcał rozmaitością. Zarówno maluchy, jak i dorośli mogli się wyszaleć na dmuchanych placach zabaw, samochodach czy ogromnych karuzelach.

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2022 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja