Tłumy na Festynie Rodzinnym w „Piątce”

Ciasta, rogaliki, świąteczne przekąski oraz wiele innych smakołyków mieliśmy okazję skosztować wczoraj, tj. 2 grudnia w Szkole Podstawowej nr 5. Zaangażowanie dzieci, rodziców oraz nauczycieli było ogromne, co widać było od razu po wejściu do szkoły.

Festyn w Szkole Podstawowej nr 5 jest już tradycją. Jak co roku placówka pełna byłą radosnych dzieci, rodziców, nauczycieli oraz mieszkańców osiedla.  Inicjatywa, która odbyła się pod hasłem „Zdrowie pod choinkę” podjęta została głównie, by promować zdrowy styl życia.


Wszystkie produkty, które można było nabyć w szkole były „własnej roboty”. Oprócz pyszności każdy mógł zabrać do domu aniołki, bombki czy świeczki. Inicjatywie jak zawsze towarzyszył cel charytatywny. Tym razem wszystkie zebrane pieniądze będą przekazane na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.


-Dbamy również o zdrowie psychiczne. W tym roku robimy łańcuch na choinkę, prezentujemy talenty, taniec oraz zorganizowaliśmy maraton powieści Sienkiewiczowskich- mówiły koordynatorki Izabela Matusiak i Romualda Mikuła.


Pysznie, zdrowo i radośnie. Właśnie tak było na festynie w Szkole Podstawowej nr 5 w Turku. Kto nie był niech żałuje, bo oprócz pyszności i małych dzieł sztuki obecni ofiarowali pomoc komuś kto jej potrzebuje.

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2022 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja