Co zrobić, aby wakacje były bezpieczne?

Na to pytanie odpowiadali strażacy z PSP w Turku. 21 czerwca siedzibę Komendy Powiatowej PSP w Turku odwiedziły grupy dzieci ze Szkół Podstawowych nr 1 i 4 w Turku.

Celem zaproszenia do naszej Komendy było przedstawienie zagadnień związanych z bezpieczeństwem podczas zbliżających się wakacji. Zajęcia dla dzieci zorganizowano wspólnie z przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji w Turku.

Podczas spotkania omówiono zagadnienia związane z bezpieczeństwem podczas przebywania nad wodą, bezpieczeństwa podczas przebywania w domu bez opieki osób dorosłych, bezpieczeństwem na drogach i bezpiecznym korzystaniu z ognisk pod nadzorem dorosłych.

Podobna tematykę poruszano w czerwcu podczas spotkań na organizowanych na terenie powiatu pikników i spotkań z dziećmi w szkołach i przedszkolach.
Do końca czerwca zaplanowano kontynuacje spotkań w placówkach edukacyjnych.

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2022 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja