Policjanci ratowali przed zamarznięciem

W ostatnich dniach można było odnotować duży spadek temperatury powietrza. W czasie mrozów należy szczególnie uważać i zadbać o siebie. Powinniśmy również zwracać uwagę na osoby, które mogą potrzebować pomocy.

W czasie ostatnich mrozów policjanci z naszego terenu interweniowali cztery razy. Bez chwili wahania przyjmowali oni zgłoszenia mieszkańców jadąc na miejsce zdarzenia.


W czwartek, 5 stycznia około godz. 22.00 na ul.Szerokiej w Turku policja interweniowała w sprawie mężczyzny, którego nie można było dobudzić. Funkcjonariusze odwieźli poszkodowanego do miejsca jego zamieszkania.


Dzień później, 6 stycznia około godz. 1.00 w jednej z klatek schodowych na ul.650- lecia w Turku znaleziono kobietę. Na szczęście nic jej się nie stało a policja zaprowadziła ją do domu.


W niedzielę, 8 stycznia policjanci otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie leżącym przy sklepie. Zdarzenie miało miejsce na ul.Zaremby w Tuliszkowie. Poszkodowany został odwieziony do rodziny, a jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.


Tego samego dnia około godz. 15.15 przy szkole w Wyszynie znaleziono zziębniętego mężczyznę. Podobnie jak w przypadku poprzednich interwencjach jego życiu nie zagrażało niebezpieczeństwo.

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2022 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja