Tuliszków: Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej OSP zakończony

Właśnie zakończył się Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej Ochotniczych Straży Pożarnych. Drużyny walczyły ze sobą zawzięcie, aby zdobyć tytuł mistrza. Jak się okazuje druhowie nie tylko pomagają ludziom, ale również znakomicie znają się na piłce nożnej.

Dzisiaj, tj. 4 lutego w Hali Widowiskowo- Sportowej w Tuliszkowie odbył się Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej Ochotniczych Straży Pożarnych. W zawodach udział wzięły zespoły reprezentujące jednostki OSP z terenu gminy Tuliszków. I tak na boisku pojawili się strażacy z Sarbicka, Grzymiszewa, Tuliszkowa, Ogorzelczyna, Kiszew, Piętna, Wielopola, Wróbliny, Tarnowa, Nowego Świata oraz Gadowskich Holendrów.


Nad sprawnym przebiegiem meczów czuwali sędziowie Adam Kutkowski oraz Maciej Pieszak. Najlepsze drużyny otrzymały medale, puchary oraz dyplomy.


Oto wyniki turnieju:
1 miejsce: Wielopole
II imejsce: Wróblina
III miejsce: Grzymiszew

Tytuł najlepszego bramkarza uzyskał Michał Kubka z Grzymiszewa. 6 bramek udało sie strzelić Przemkowi Szurdyga z Gadowskich Holendrów, który uzyskał tytuł najlepszego strzelca turnieju.

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2023 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja