Policja zatrzymała czterech pijanych jednego dnia

Do zatrzymania czterech osób pijanych doszło tego samego dnia na terenie powiatu tureckiego. Apelujemy o rozwagę oraz ostrożność, bowiem prowadzenie pojazdów pod wpływem alkoholu bardzo rzadko kończy się dobrze.

We wtorek, 7 lutego około godziny 16.00 na ul. Piłsudskiego w Turku doszło do zatrzymania mieszkańca powiatu konińskiego. Policjanci zatrzymali do kontroli 19-latka, który prowadził samochód osobowy marki Ford Fiesta. Mężczyzna miał 1,44 mg/dm3 alkoholu w organizmie, co stanowi 2,88 promila.


Chwilę później, po godzinie 16.00 na ul.Żeromskiego w Turku zatrzymano 42- latka zamieszkującego powiat turecki. Mężczyzna kierował motorowerem marki Pegasus i miał 0,37 mg/dm3 alkoholu w organizmie, czyli 1,48 promila.


O godzinie 17.40 na ul.Kościuszki w Turku zatrzymano kierującego samochodem osobowym marki Opel Vectra 43- latka. Mężczyzna, który zamieszkuje powiat turecki miał 1,80 mg/dm3 alkoholu w organizmie, co stanowi aż 3,6 promila. Jak się okazało tego samego mężczyznę policja zatrzymała 30 stycznia. Wówczas również miał on 3,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.


Do kolejnego zatrzymania doszło 7 lutego około godziny 20.25 na Placu Wolności w Tuliszkowie. 22-letni mieszkaniec powiatu tureckiego jechał samochodem osobowym marki Renault Megane i miał 0,24 mg/dm3 alkoholu w organizmie, czyli 0,48 promila.

Mimo wzmożonych kontroli i zwiększonych kar jak widać kierowców jeżdżących na "podwójnym gazie" nie brakuje.

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2023 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja