Grzeszczak i IRA na Dni Turku i Gminy Turek

Sylwia Grzeszczak i zespół IRA będą gwiazdami tegorocznych Dni Turku i Gminy Turek, które odbędą się 17 i 18 czerwca.

Coroczna impreza dla mieszkańców Turku i gminy Turek odbywać się będzie w weekend po Święcie Bożego Ciała, tj. w dniach 17 i 18 czerwca 2017 r. Gwiazdą pierwszego dnia będzie zespół IRA. Zespół z sukcesem wrócił na listy przebojów, w ubiegłym roku wydał płytę winylową „MY”, zaś za singiel „Wybacz” odebrał platynową płytę.


Hitem ubiegłego roku była piosenka „Tamta dziewczyna” Sylwii Grzeszczak. Wokalistka na scenie muzycznej funkcjonuje od dzieciństwa. Nie tylko śpiewa, ale również komponuje i gra na pianinie. Śpiewała z raperem Liber (w 2009 r. z Liberem wystąpiła podczas Dni Turku), a od 6 lat kontynuuje karierę solową. Sylwia Grzeszczak będzie gwiazdą niedzieli, czyli drugiego dnia Dni Turku i Gminy Turek.
 

Dla mieszkańców organizatorzy przygotowują jeszcze koncerty innych zespołów polskiej sceny muzycznej. Poza IRĄ i Grzeszczak, będzie można bawić się na koncercie grupy Happysad, grającą mieszkankę rocka alternatywnego i gitarowego. Na pewno wielu fanów ucieszy się z koncertu zespołu „4 Szmery”, uznawanego za najlepszy coverband zespołu AC/DC.
 

Poza koncertami na mieszkańców Turku i Gminy Turek czekać będę liczne atrakcje sportowe, rekreacyjne i rozrywkowe. Będzie pyszne jedzenie i wesołe miasteczko. Ponadto podczas imprezy, z okazji jubileuszu 15-lat współpracy Miasta Turek z niemieckim Miastem Wiesmoor, gościć będziemy wiesmoorczyków, którzy przygotują niespodziankę dla turkowian.


W późniejszym czasie poinformujemy o kolejnych atrakcjach z okazji świeta miasta i gminy

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2021 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja