Tuliszków: Kryminalni zatrzymali włamywacza recydywistę

Policjanci z Komisariatu Policji w Tuliszkowie zatrzymali 46 – letniego mężczyznę, który w ubiegłym tygodniu dwukrotnie włamał się do garażu w Tuliszkowie. Włamywacz usłyszał już zarzuty, a Prokuratura zastosowała wobec niego policyjny dozór. Za czyny które popełnił grozi mu 15 lat pozbawienia wolności.

Do włamań doszło 21 i 23 lutego br. w Tuliszkowie. Dzięki intensywnym działaniom kryminalnych, mężczyzna został zatrzymany kilkanaście godzin po dokonaniu drugiego włamania. Policjanci 24 lutego rano zapukali do drzwi wytypowanego sprawcy, którym jest 46 – letni mężczyzna, mieszkaniec gminy Tuliszków. W trakcie przeprowadzonych czynności policjanci ustalili, że mężczyzna dwukrotnie włamał się do tego samego garażu, z  którego zabrał elektronarzędzia o wartości ponad 7000 zł.

Policjanci w trakcie czynności odzyskali część skradzionego mienia.Podczas przesłuchania mężczyzna przyznał się do dokonania przestępstw. Prokuratura Rejonowa w Turku zastosowała wobec sprawcy dozór policyjny. Mężczyzna był już  wcześniej karany za podobne przestępstwa.

Za popełnione przestępstwa odpowie w warunkach recydywy, za co grozi mu do 15 lat pozbawienia wolności.
 

 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2024 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja