Wideo:Integracyjnymi warsztatami wielkanocnymi otworzyli sezon turystyczny

Oddział PTTK w Turku, Gimnazjum w Słodkowie, Gmina Wiejska Turek, Gminne Koło TPD przy Szkole Podstawowej w Galewie, Szkoła Podstawowa nr 4 w Turku i Regionalne Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych po raz kolejny zaprosili wszystkich na XXVI Spotkanie Integracyjne. Tym razem warsztaty odbyły się w sobotę, 8 kwietnia w Słodkowie.  

Spotkanie powitał dyrektor Z-S w Słodkowie Jerzy Zygmunt, życząc wszystkim danego spotkania oraz wesołych świąt.  Po nim głos zabrał pomysłodawca wspólnej integracji Dariusz Grajkowski.

Przypomniał, że każdego roku spotkanie wielkanocne rozpoczyna sezon turystyczny w powiecie tureckim, nad którym piecze trzyma oddział PTTK Turek. Przy okazji podziękował Jerzemu Zygmuntowi i  Katarzynie Statuckiej za gościnność.

Zgodnie z coroczną tradycją uczestnicy zasiedli do stołów, aby wspólnie przygotowywać wielkanocne ozdoby – w pełni ekologiczne, w stu procentach autorskie oraz przesycone serdecznością i uśmiechem. Wesołych Świąt!

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2022 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja