Tuliszków: Trwają VI Otwarte Mistrzostwa Judo Dzieci i Młodzieży

Trwają VI Otwarte Mistrzostwa Judo Dzieci i Młodzieży. Hala Widowiskowo- Sportowa w Tuliszkowie pełna jest sportowców, którzy walczą o tytuł mistrza. Do rywalizacji przystąpiło rekordowa liczba osób. Na chwilę obecną na mate wkroczy około 400 osób, jednak liczba ta wciąż rośnie.

Dzisiaj, tj. 9 kwietnia rozpoczęły się VI Otwarte Mistrzostwa Judo Dzieci i Młodzieży. Na oficjalnym otwarciu pojawili się między innymi poseł Ryszard Bartosik, burmistrz gminy i miasta Tuliszków Grzegorz Ciesielski, radni powiatu tureckiego Katarzyna Szczap oraz Eugenia Paterkiewicz oraz dyrektor Zespołu Szkół w Tuliszkowie Justyna Gascon Carreno. Warto nadmienić, że gościem specjalnym tego dnia jest Ruperto Gascon Carenno- trener mistrza olimpijskiego- szpadzisty Rubena Limardo Gascona, jedynego przedstawiciela Wenezueli, który w Londynie wywalczył dla swojego kraju złoty olimpijski krążek.


Za nami już pierwsze dekoracje. Nadal trwają walki, a my serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu i oczywiście kibicowania!

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2022 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja