Zagłosuj na MDP Żdżary w plebiscycie MŁODZIEŻOWEJ DRUŻYNY STRAŻACKIEJ woj.WIELKOPOLSKIEGO

Wiele pracy, chęci oraz wysiłku musiały włożyć zawodniczki z MDP Żdżary, aby odnieść sukces. Drużyna wielokrotnie stawała na podium z medalami na szyjach podczas zawodów sportowo- pożarniczych. Możemy docenić wysiłek i pomóc spełnić małe marzenia.

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza MDP Żdżary niewątpliwie zasługuje na pochwałę. Zawodnicy byli Mistrzami Wielkopolski MDP CTIF w latach 2012, 2014 i 2016. Mogą pochwalić się tytułem Mistrza Polski MDP CTIF Olsztyn 2014 i Mistrzem Polski MDP CTIF Wisła 2016. Jednym z sukcesów jest również wzięcie udziału w XX Międzynarodowym Spotkaniu Młodzieżowym Drużyn Pożarniczych CTIF w 2015 roku w Opolu.


Możemy wesprzeć naszą lokalną drużynę i pomóc zdobyć jej upragniony tytuł.


Wysyłając SMS oddasz głos na Młodzieżową Drużynę Pożarniczą MDP Żdżary w plebiscycie Młodzieżowej Drużyny Strażackiej woj.wielkopolskiego.


Wystarczy wysłać SMS o treści : MDSW.3 na numer 72355.


Zachęcamy do wzięcia udziału w głosowaniu!

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2022 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja