Dobra: Akcja posesja w Piekarach

11 kwietnia 2017 roku na terenie gminy Dobra w miejscowości Piekary odbyła się akcja posesja, która została przeprowadzona przez funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Turku przy współudziale druhów z jednostek OSP z terenu gminy Dobra oraz Policji.

Łącznie kontroli poddano 15 indywidualnych gospodarstw rolnych, w tym 2 punkty sprzedaży gazy płynnego. Celem akcji było podnoszenie poziomu wiedzy społeczeństwa w zakresie bezpieczeństwa pożarowego. Mieszkańcy gminy zostali pouczeni o warunkach lokalizacji stogów, obowiązku okresowego czyszczenia przewodów kominowych, zakazie wypalania traw oraz warunkach bezpieczeństwa przy sprzedaży gazu płynnego w butlach 11kg. Właściciele skontrolowanych posesji otrzymali ulotki dotyczące zakazu wypalania traw i bezpieczeństwa na obszarach wiejskich.


Opracowanie: mł. kpt. K. Gruszczyński
Zdjęcia: KP PSP Turek

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2022 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja