Baw się na urodzinach Mrówki! Wygraj skuter!

PSB Mrówka to nowoczesne sklepy samoobsługowe sektora „dom i ogród”. Sklepy te posiadają w ofercie od kilku do kilkudziesięciu tysięcy pozycji asortymentowych potrzebnych do remontu, wyposażenia, utrzymania domu, ogrodu i posesji. Mrówka ma już 15 lat, a turkowski oddział już niebawem obchodzić będzie swoje 3 urodziny. Z tej okazji przygotowano masę niespodzianek!

Zapraszamy wszystkich na 3 urodziny Mrówki w Turku, które odbędą się 3 czerwca od godz. 8.00. Z tej okazji mamy dla mieszkańców wiele atrakcji, konkursów oraz nagród.
Każdy chętny będzie mógł wziąć udział we wspaniałej zabawie i wygrać wartościowe nagrody.


Zakup za 60zł w Mrówce premiowany będzie bonem na konsumpcję oraz kuponem biorącym udział w zabawie z nagrodami.


Jest o co walczyć bowiem do zdobycia między innymi telewizory LED 32 cale, myjka ciśnieniowa Modeco Expert, kosiarka spalinowa NAC, smartfon, kamery samochodowe, wiertarki, mopy VILEDA, komplety porcelany AMBITION, zestawy narzędzi, pilarki wielofunkcyjne, powerbanki oraz…. nagroda główna jaką jest skuter ROMET!
Losowanie będzie odbywało się od godz.8.30 do 18.30, co 15 minut.


Finałem 3 urodzin Marketu Mrówka będzie występ zespołu MEJK. Czas umili również DJ Rafmix. Bawcie się z nami podczas finału od 18.30 do 22.00.


Zapraszamy wszystkich klientów do wspaniałej, urodzinowej zabawy!
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2023 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja