More Wine Please zagrali w Mixturze

W Turku zagrali po raz pierwszy przed trzema laty w nieco innym składzie. W sobotni wieczór wrócili ze zdwojoną siłą jako dojrzalszy i kompletny band. Z pewnością Pub MixTura nie słyszał jeszcze tak gromkich oklasków i próśb o bis, bowiem formacja More Wine Please dała swój popisowy występ.

Korzenie swojej działalności More Wine Please ma we Wrocławiu, jednak co ciekawe niektórzy członkowie wychowali się właśnie w Turku. Na swoim koncie mają wiele sukcesów, a koncertują nie tylko w zakątkach Polski.

Publiczność pokochała ich naturalne brzmienia gitary akustycznej, pianina i melodyjnie harmonizujące się wokale. W ich utworach można doszukać się elementów zarówno folku, indie, popu, a nawet jazzu.

Ten charyzmatyczny zespół tworzą: Małgorzata Rabiega-Maciaszek (główny wokal), Agata Solecka (pianino, wokal), Szymon Dynia (gitary, wokal), Krzysiek Dynia (gitara basowa), Piotr Szczechura (perkusja). To właśnie oni w 2014 roku wygrali największy na Dolnym Śląsku przegląd zespołów – Muzyczną Bitwę Radia Wrocław.

Docenili ich między innymi Dawid Podsiadło, Edyta Bartosiewicz czy Piotr Metz. Pojawili się również na łamach Magazynu „Gitarzysta:, Laboratorium Muzycznych Fuzji, Portalu Interia.

Jak sami twierdzą, elementy, które wyróżniają ich zespół spośród szeroko rozumianej sceny alternatywnej to mocno rozbudowana sekcja rytmiczna, niezależne wydawnictwo. Muzyka ta jest w sam raz dla tych, którzy trochę na przekór wszechobecnej cyfryzacji cenią organiczne brzmienia.

 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2022 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja