Gm. Turek: Kto zostanie dyrektorem podstawówki w Turkowicach?

Od nowego roku szkolnego szkołami na terenie gminy Turek będą zarządzali dyrektorzy wyłonienie w trakcie konkursów ogłoszonych wiosną. W niektórych placówkach zarządzający pozostali bez zmian, w innych będą nowi dyrektorzy. Dotychczas nie wyłoniono dyrektora w Szkole Podstawowej w Turkowicach.

Od 1 września w Zespole Szklono - Przedszkolnym w Słodkowie dyrektorem będzie Jerzy Zygmunt, w Szkole Podstawowej w Chlebowie dotychczasowa dyrektor- Jolanta Junkiert, w Szkole Podstawowej w Cisewie Iwona Chrzęściewska, w Szkole Podstawowej w Żukach – Kamila Smura- Lodzińska, a w Szkole Podstawowej w Kaczkach Średnich – Agnieszka Augustyniak.

- Dotychczas nie został rozstrzygnięty konkurs w Szkole Podstawowej w Turkowicach, bo nie ma kandydata na stanowisko dyrektora- oznajmił wójt Karol Mikołajczyk podczas obrad sesji Rady Gminy Turek, w poniedziałek, 19 czerwca.

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2022 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja