Czwórka w Wielkopolskim Centrum Tańca „BESTIME”

20.06.2017 r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 w Turku wybrali się na wycieczkę do Poznania. Mimo wczesnej pory wszyscy byliśmy w doskonałych humorach, pełni nadziei na dzień obfitujący we wrażenia. I nie zawiedliśmy się.

Celem naszej wyprawy było zapoznanie się z nowoczesną i rewolucyjną formą fitness jaką są trampoliny. Zajęcia odbywały się na jednoosobowych trampolinach. Poprawialiśmy kondycję naszego ciała, a do tego spaliliśmy zbędne kalorie, świetnie bawiąc się w rytm energicznej muzyki. Wykonaliśmy trening wytrzymałościowy, równoważny oraz ćwiczenia siłowe z małym obciążeniem. Zajęcia prowadziła absolwentka Szkoły Podstawowej nr 4 w Turku instruktor fitness Agnieszka Matczak. Korzystając z okazji pobytu w Poznaniu udaliśmy się również na spacer po starym rynku. W samo południe bacznie wypatrywaliśmy na ratuszowej wieży słynnych poznańskich koziołków. Punktualnie o 12:00 pokazały się trykające koziołki.


Niewątpliwie długo jeszcze będziemy żyli wrażeniami, których dostarczył nam ten wyjazd. W drodze powrotnej było słychać pytania: A kiedy następny taki trening?
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2022 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja